FİRMA PROFİLİ

AFE MAKİNA A.Ş. 2000 yılında kurulmuş olup; kendi üretimi ile ve uluslararası ticaret ağırlıklı inşaat makinaları sektörüne yönelik müşterilerine dünyaca tanınmış çeşitli markaların Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermektedir.

Kuruluşundan itibaren, alçı sıva makinası, hazır sıva makinası, kara (klasik) sıva makinası, enjeksiyon (bulon şerbeti) makinası, shotcrete makinası, perdah makinası, kuru karışım mikseri, yaş karışım mikseri, beton transfer pompası, beton püskürtme makinalarının imalat ve montajını gerçekleştirmektedir. AFE MAK.AŞ. kararlı bir büyümeyi sektöründe yakalayarak öncü konuma gelmeyi sağlamıştır.

AFE MAKİNA A.Ş. nin İspanyol SALTEC/TORGAR firmasının Türkiye Distribütörü olarak satışa sunduğu cephe ve yük asansör sistemleri de dünya çapında inşaat sektörünün önde gelen firmalar tarafından senelerdir kullanılan markasını kanıtlamış özellikleri ile üstün performans örnekleridir.

AFE kurulduğu tarihten bugüne kadar sektöründe öncü konumda olması; müşterilerine güvenilirlilik, tecrübe unsurlarının sağlanmasıyla olmuştur.

AFE Makina, müşterilerine sağladığı ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmekte, yedek parça ve servis desteği hizmet çeşitliliğini arttırmak üzere yatırımlarını sürdürmektedir.

AFE Makina sektöründe değişimleri sürekli takip eden kaliteli üretim anlayışıyla sıva karıştırma ve pompalama makinaları pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma yönetimiyle piyasadaki yerli ve yabancı markalar arasında lider olmayı hedeflemektedir.


Misyonumuz; yenilikçi, üstün ve sürekli çözümler sunarak sektörümüzdeki müşterilerimize üst kalitede makinalar üretmeyi sağlamaktır.

Vizyonumuz; inşaat söktörüne zor işleri kolaylaştıran, zamandan ve malzemeden tasarruf sağlayan modern makinalar yapıp müşterilerine sunmaktır